Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BraveWarrior lf AA

Go down

BraveWarrior lf AA Empty BraveWarrior lf AA

Pisanie  lilith Sro Sie 13, 2008 7:14 pm

1. Lilith
2. 5,283,477
3. Warrior oraz warrior i dla odmiany warrior (a takze ranger, ostatecznie: ele,monk)
4. duzo tego bylo ;P z tych bardziej znanych:
[MSI]-lagi (gralem na monku i byly czasy masowych dc) [XII]- fuzja z jakas gildia i byla redukcja zatrudnienia [RiSC]- disband (nie pamietam dokladnie) [BSP] - bo na gwalt szukali mesa, ja nim nie gram, wiec wrzucili mnie do laxow, 2gim razem disband [LaX] - (pol roku jak nie wiecej) gryzlem sie z adzikiem i zipem [eQ]- klotnie z bonhartem, brak zalogi, disband, [rev]- nie bylo mnie jakis czas i maja swoj sklad
5. sa wakacje to obojetne, w roku szkolnym - zaleznie od planu lekcji - ale raczej od 19 do nawet poznej w nocy (zalezy od potrzeb)
6. bo jestescie jedyna sensowna polska gildia, ktora szuka wojaka, pozatym chetnie znow pogram z harperem Wink
7. 18, (IGN: The L I L I T H ; gg: 7683579) nie robie wojen, staram sie nie klocic sie, w miare mozliwosci jestem punktualny, jak ma mnie nie byc poprzedzam to jakas wiadomoscia (forum,sms,gg)
8.title: c4,g3,h9

lilith
Gość


Powrót do góry Go down

BraveWarrior lf AA Empty Re: BraveWarrior lf AA

Pisanie  perv_ Sro Sie 13, 2008 8:22 pm

Hmmm nie wiedzialem ze szukamy warka :p
perv_
perv_

Liczba postów : 122
Registration date : 11/11/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach