Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie by X Dylson X

Go down

Podanie by  X Dylson X Empty Podanie by X Dylson X

Pisanie  X Dylson Czw Cze 12, 2008 9:13 pm

1. Nick w grze: X Dylson X
2. 150k+ ale rośnie
3. Ranger,Ele,Sin,War
4. Byłem w wielu gildiach...niektóre się rozpadały,inne po prostu nie trzymały się pewnych zasad...
5. Moja dyspozycyjnośc...hmmm...popołudnia maxymalnie do 21,później niestety nie mogę
6. O tym poniżej...Przygotuj się na lekturę
7. Mam 18 lat...W GW gram od września 07 r..Zacząłem od kampanii Nightfall...potem stopniowo kupowałem kolejne części aż zgromadziłem wszystkie.Grałem różnymi profesjami...ranger,derw,sin,monk,war Smile Aż do czasu...PvE przestało mnie bawić...zabijanie potworów...bicie titli czy farm itemków przestało mieć dla mnie znaczenia.Jestem człowiekiem ambitnym i lubię sobie stawiać wysokie cele.Bardzo szybko przyswajam sobie nowe umiejętności,potrafię się dostosować do każdej sytuacji.Kultura osobista to moj atrybut Smile Nie mam żadnych tytułów na PvP..będę szczery...szukam gildii, w której będę mógł rozwinąć skrzydła...osiągać coś więcej w świecie Guild Wars.Nie jakiejś masówki ale zgranej ekipy,z wydzielonym składem na HA/GvG czy TA.Hmmm to już chyba wszystko.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania-na pewno nie pożałujecie Smile
Istnieje możliwość wzięcia mnie na okres próbny...jeśli coś Wam się we mnie nie spodoba,to odlecę i tyle Smile
Pozdrawiam
Kontakt ze mną: GG 9910564 (pisz nawet gdy niedostępny,odpowiem Smile) lub po porstu w grze X Dylson X(mogę być na innej postaci)
Narka

X Dylson
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie by  X Dylson X Empty Re: Podanie by X Dylson X

Pisanie  perv_ Sob Cze 14, 2008 12:08 pm

Niestety musimy podziekowac
perv_
perv_

Liczba postów : 122
Registration date : 11/11/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach